MÖBLER / Bord / Matbord 8895320
nr 889 5320
Matbord
Sekelskifte, längd: 119, djup: 100, höjd: 80+ 2 ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 april 2014
kl 18:34:47
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
700 kr
600 kr
800 kr
900 kr